Atgal

Vasarnamiai

Vasarnamis labiausiai asocijuojasi su poilsiu, atsipalaidavimu, geru ir patogiu laisvo laiko praleidimu.
Galime pasiūlyti kelių skirtingų tipų vasarnamius, tad klientas galės išsirinkti labiausiai jo poreikius ir pageidavimus atitinkantį variantą. 
Mūsų gaminami karkasiniai, rąstiniai, Stavlaft vasarnamiai atitinka aukščiausius tokio tipo namų standartus. Šiais namais jau džiaugiasi Lietuvos, Norvegijos, Švedijos gyventojai. 

Karkasiniai
Po suprojektavimo, karkasinis vasarnamis saugiai ir greitai pagaminamas įmonės ceche su pilna išorės apdaila. Toks vasarnamis statybvietėje surenkamas vos per keletą savaičių. Tai 2-3 kartus greičiau nei kiti statybos būdai.

Karkasinis vasarnamis tai ekonomiškiausias ir greičiausias namo statybos būdas.
Rąstiniai
Rąstiniai namai - tai ekologiškesni, patvarūs, jaukūs namai, gaminami ir statomi naudojant tradicines norvegiškas technologijas. Rąstinis vasarnamis, orientuotas į aukštesnę pridėtinę vertę, meistro rankomis sukurtą šedevrą bei labiausiai gamtai artimą statybos būdą. Papildomais puošybos ornamentais, drožybos detalėmis pagražintas rąstinis vasarnamis bus prabangos ir iškirtinumo simbolis.

Rąstinių namų privalumai: natūrali medžiaga, tradicijos, harmonija su gamta, gera šilumos ir triukšmo izoliacija, natūralus drėgmės balansas namuose. Visa tai teigiamai veikia žmogų, harmonizuoja.

Mes gaminame ir statome: individualius rąstinius namus, kajutes, pirtis, garažus ir kitus įvairios paskirties pastatus pagal kliento poreikius ir pageidavimus. Naudojame tradicinius lietuviškus, taip pat Skandinavijos rąstinių namų statybos metodus ir technologijas. Statome rąstinius namus iš specialiai parinktų ir džiovintų rąstų, todėl mūsų namai yra nepralaidūs ir šilti, taip pat atitinka visus estetinius ir techninius reikalavimus, keliamus šiuolaikiniams pastatams. Mūsų namus galite rasti Norvegijoje, Švedijoje ir Lietuvoje.
Galime papuošti rąstinius namus su specialiais apdailos elementais pagal vieno ar kito regiono tradicijas.
Pagaminame namus per 4 - 8 mėnesius, surenkame per 4 - 12 savaičių priklausomai nuo dydžio, išdėstymo, naudojamų apdailos medžiagų.
Stavlaft vasarnamiai
Stavlaft vasarnamiai - tai rąstinio ir karkasinio namo derinys, labai populiarus Norvegijoje.

Stavlaft pastatų sistema yra labiau atspari vėjui, palyginti su tradicine vien rąstine konstrukcija. Stavlaft technologijos namas - tai maksimaliai tvirtas, sandarus bei estetiškai autentiškas natūralios statybos rezulatas.