Atgal

Laiptai / Baldai

Natūralus medis – išties magiška medžiaga, sukurianti jaukią namų atmosferą ir harmoniją, švelniai įsiliejanti į bet kokio stiliaus interjerą.

Baldų gamybai naudojame klijuoto masyvo kietmedį: ąžuolą, klevą, uosį ir pan. Iš šios medienos pagaminti baldai yra atsparūs ir tvirti. Su medžiu, bet kokį būstą galima paversti rojaus kampeliu arba panašiu į prašmatnų dvarą – tereikia sumaniai panaudoti tai, ką mums siūlo gamta.

Taip pat projektuojame, gaminame, montuojame įvairius medinius laiptus. Laiptai gaminami iš pušies, uosio, ąžuolo, klevo bei maumedžio, jie gali būti įvairių formų bei tipų. Išskirtinio dizaino, specialiai pagal kliento norus sumeistrauti, medžio masyvo gaminiai papuoš ne tik individualaus būsto interjerą, bet ir suteiks unikalumo ir jaukumo Jūsų namams.

Pasiūlysime jums tradicinio, klasikinio, art-deco ar modernaus stiliaus medinius gaminius, kurie skleis natūralumą, ekologiškumą, šilumą ir jaukumą ilgus metus. Mūsų gaminami medžio masyvo baldai, laiptai, vidaus durys bei kitos interjero detalės - unikalios ir ilgaamžės, kurs Jūsų namų istorija iš kartos į kartą.

Baldai
Medžio masyvo baldai padeda sukurti jaukią namų aplinką ir atmosferą nuo svetainės iki virtuvės ar vonios kambario. Medinius baldus renkasi žmonės, kurie mėgsta natūralumą, ekologiją bei didesnę interjero išliekamąją vertę. 

Klasikinio stiliaus baldai:
Klasikinio stiliaus baldai dažnai puošiami drožiniais, kombinuojami su metalo, stiklo elementais, dažomi, padengiami reljefiniais piešiniais. Mūsų baldai gaminami naudojant klijuotą pušies masyvo plokštę, tačiau naudojant specialų dažymo metodą galime imituoti riešuto, ąžuolo, vyšnios bei kitų prabangių medienos rūšių spalvas.

Tradiciniai baldai:
Šie baldai – rankų darbo, dvelkiantys senovinėmis, lietuviškomis ar norvegiškomis tradicijomis. Kruopštus rankų darbas bei specialus dažymas suteikia senumo įspūdį bei šiltą baldų jaukumą. Deriname baldų senumo intensyvumą arba paliekame naujo baldo išvaizdą. Galime dekoruoti etniniais motyvais pagal vieno ar kito regiono tradicijas.
Laiptai
Medis ideali medžiaga laiptų gamybai, nes ji lengva, tvirta ir ilgaamžė. Modernių technologijų dėka, mediena yra lengvai apdirbama, todėl galima pagaminti įvairiausių formų laiptus. 

Laiptai
– tai ne tik pagrindinis takas, jungiantis patalpas skirtinguose namo aukštuose, tai ir individuali namo dizaino detalė, kuri labai stipriai koreguoja namo veidą, nesvarbu ar tai būtų vidaus ar išorės laiptai.


Laiptai turi būti praktiški, saugūs ir funkcionalūs.

Projektuojame, gaminame, montuojame įvairius medinius laiptus iš pušies, uosio, ąžuolo, klevo bei maumedžio, įvairių formų bei tipų.
 
Medinės vidaus durys
Vidaus durys gaminamos iš ąžuolo, uosio, pušies. Medžio masyvo durys gali būti įvairių stilių viskas priklauso nuo kliento norų ar pageidavimų.

Durys pagamintos iš kokybiškos medienos tarnaus ne vienerius metus. Priešingai nei faneruotų ar laminuotų durų, medienos masyvo duris laikui einat galima restauruoti, jos yra atsparesnės mechaniniams pažeidimams.